Między
Lasem a Ciszą | 1

Józefów

Między
Lasem a Ciszą | 1

Józefów

Między
Lasem a Ciszą | 1

Józefów

4 Domy / 8 Rodzin

Cudowna atmosfera, kameralność, piękna architektura, to wszystko składa się na wyjątkowość tego miejsca.

Tylko osiem rodzin, z których każda ma do dyspozycji: 176 m2 powierzchni użytkowej oraz w perspektywie możliwość zagospodarowania poddasza. A wszystko to na działce ok. 600 m2 z dostępem do lasu sosnowego.

Osiedle monitorowane 24h.

Uroki lasu sosnowego

Las Sosnowy pobudza do życia, zapobiega stanom zmęczenia i znużenia, likwiduje osłabienia i depresje, wspomaga działanie układu odpornościowego, ułatwia podejmowanie decyzji.

Wzmacnia inteligencję. Oczyszcza górne drogi oddechowe, przywraca równowagę wewnętrzną.

Dodatkowo w pakiecie *

Nasi architekci wnętrz pomogą Państwu wykonać projekt, niepowtarzalnego wnętrza.

Jako przyszli mieszkańcy podwarszawskiego Józefowa, będziecie Państwo mogli, wraz ze swoimi rodzinami oraz gośćmi korzystać z wyjątkowej winiarnio-restauracji Nad Jeziorem.

* opcja tylko dla dwóch pierwszych klientów którzy podpiszą umowę rezerwacyjną.

FlTNESS & SPA

Przewidziany jest również roczny rodzinny karnet do fitness spa w pobliskim hotelu DoubleTree by Hilton.

Józefów to niesamowite miejsce do życia, zamieszkania. Z wielkim potencjałem, z dobrą infrastrukturą oraz lokalnymi skarbami natury.

A nasze domy idealnie pasują to tego miejsca.

Specyfikacja

Pobierz PDF

W okolicy

Józefów położony jest w Polsce Środkowej, w centralnym rejonie województwa mazowieckiego, na północno-zachodnim krańcu powiatu otwockiego. Na południu miasto graniczy z Otwockiem, granica przebiega w większości na rzece Świder, na wschodzie sąsiaduje z gminą Wiązowna i częściowo z warszawską dzielnicą Wawer. Odległość między centrum Józefowa i Śródmieściem wynosi około 18 km. Na północy Józefów graniczy z Warszawą, ze wspomnianą dzielnicą Wawer. Przez Wisłę, na zachodzie, sąsiaduje z Konstancinem-Jeziorną.

W okolicy znajdują się rezerwaty przyrody – Świder, Wyspy Zawadowskie, Wyspy Świderskie. Pomniki przyrody oraz urocze Jeziorko Łacha.
Kościoły, Przedszkola a w tym „STRUMIENIE” Przedszkole Stowarzyszenia Sternik oraz szkoły.
Integracyjne Centrum Sportu i Rekreacji, Kluby Sportowe, Park Linowy, Centrum Kardiologiczne, Sklepy, Restauracje, Wellnes SPA, oraz Holiday INN. Stadnina Koni, Strzelnica, Kapielska.

Dojazd

W dzisiejszych czasach dojazd to nie odległość a czas dojazdu. Biorąc pod uwagę fantastyczną infrastrukturę Marynina okazuje się ze komunikacyjnie jest to doskonała lokalizacja , a biorąc pod uwagę las w ogrodzie trudno wymarzyć sobie lepsze miejsce do mieszkania

Przykładowe czasy dojazdu w szczycie komunikacyjnym
z centrum Warszawy do :
Wilanów – 22 min
Bemowo – 33 min
Marynin – 23 min