W okolicy mlac 1
526
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-526,bridge-core-1.0.5,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
 

W okolicy mlac 1

JÓZEFÓW

 

Józefów położony jest w Polsce Środkowej, w centralnym rejonie województwa mazowieckiego, na północno-zachodnim krańcu powiatu otwockiego. Na południu miasto graniczy z Otwockiem, granica przebiega w większości na rzece Świder, na wschodzie sąsiaduje z gminą Wiązowna i częściowo z warszawską dzielnicą Wawer. Odległość między centrum Józefowa i Śródmieściem
wynosi około 18 km. Na północy Józefów graniczy z Warszawą,
ze wspomnianą dzielnicą Wawer. Przez Wisłę, na zachodzie, sąsiaduje z Konstancinem-Jeziorną.

W okolicy

 

znajdują się rezerwaty przyrody – Świder, Wyspy Zawadowskie, Wyspy Świderskie. Pomniki przyrody oraz urocze Jeziorko Łacha.
Kościoły, Przedszkola a w tym „STRUMIENIE” Przedszkole Stowarzyszenia Sternik oraz szkoły.
Integracyjne Centrum Sportu i Rekreacji, Kluby Sportowe, Park Linowy, Centrum Kardiologiczne, Sklepy, Restauracje, Wellnes SPA, oraz Holiday INN. Stadnina Koni, Strzelnica, Kapielska.

INFRASTRUKTURA

POŁUDNIOWA OBWODNICA WARSZAWY S2

Planowane otwarcie – rok 2020.
Trasa umożliwi szybkie połączenie z Wawrem, Wilanowem, Ursynowem oraz pozostałymi zachodnimi i centralnymi dzielnicami Warszawy. Czas dojazdu do centrum Warszawy ok 25 min. Dojazd to trasy S2 to zaledwie 4-5 min.

 

CH GÓRASZKA KOLOROWE ŻYCIE – planowane otwarcie 2018/2019.
Jedno z największych centrów handlowych w tej części Europy.