Między Lasem A Ciszą 3
406
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-406,bridge-core-1.0.5,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

KIM JESTEŚMY :

 

Jesteśmy grupą deweloperską składająca się ze spółek działających z powodzeniem w Polsce jak również w Europie. Nasza historia sięga roku 1981 kiedy to powstała pierwsza firma specjalizująca się w budownictwie prefabrykowanym. Od tego czasu nasze firmy dynamicznie się rozwiją i nabierają doświadczeń. Z powodzeniem działamy na rynku deweloperskim w Polsce, Szwecji jak również we Francji. Specjalizujemy się w KAMERALNYCH INWESTYCJACH DEWELOPERSKICH dedykowanych dla indywidualnych wrażliwych Klientów doceniających piękno architektury oraz wyjątkowość miejsc które wybieramy na nasze inwestycje

 

Doświadczenie :

 

Przez ponad 38 lat nasze Firmy zyskiwały doświadczenie w wielu dziedzinach branży zarówno budowlanej jak również deweloperskiej. Przeszliśmy cały proces od małej firmy budowlanej do Inwestora co pozwala nam nadzorować prace w sposób w pełni odpowiedzialny. Posiadamy własną kadrę menadżerską , jak również pracowników z wieloletnim doświadczeniem. Używamy wyłącznie materiałów najwyższej jakości sprawdzonych marek i liderów branży. To wszystko pozwala nam zachować najwyższą jakość budowanych domów oraz usług dla naszych Klientów.

 

Solidność :

 

Poprzez Kameralność naszych inwestycji mamy bezpośredni kontakt z Klientami
Staramy się budować partnerskie i długoterminowe relacje oraz bardzo blisko współpracować z naszymi Klientami przez cały proces budowlany jak również po zakończeniu inwestycji. Zawsze jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju sugestie oraz propozycje. Nie pozostawiamy nawet najdrobniejszych spraw bez odpowiedzi. Naszą dewizą jest partnerska współpraca z Klientem.

7 Domów / 7 Rodzin

Cudowna atmosfera, kameralność, piękna architektura, to wszystko składa się na wyjątkowość tego miejsca.

 

Tylko siedem rodzin, z których każda ma do dyspozycji: 200 m2 powierzchni użytkowej. A wszystko to na działce ok. 4.000 m2 z dostępem do lasu sosnowego.

 

Osiedle wyposażone będzie w nowoczesny system ochrony i będzie strzeżone 24h/dobę.

Uroki lasu sosnowego

Las Sosnowy pobudza do życia, zapobiega stanom zmęczenia i znużenia, likwiduje osłabienia i depresje, wspomaga działanie układu odpornościowego, ułatwia podejmowanie decyzji.

 

Wzmacnia inteligencję. Oczyszcza górne drogi oddechowe, przywraca równowagę wewnętrzną.

Dodatkowo w pakiecie *

Nasi architekci wnętrz pomogą Państwu wykonać projekt niepowtarzalnego wnętrza.

 

Dla naszych pierwszych mieszkańców osiedla basen zewnętrzny z podgrzewaną wodą
(woda podgrzewana za pomocą pompy ciepła)

 

 

* opcja dla pierwszego klienta który podpisze umowę rezerwacyjną.

FITNESS & SPA

Przewidziany jest również roczny rodzinny karnet do fitness spa.

Karnet roczny do spa i na basen lub prywatne lekcje tenisa w pobliskiej akademii tenisowej dla całej rodziny.

Specyfikacja

W okolicy

Nasze osiedle w Maryninie to niepowtarzalne połączenie magicznego miejsca w środku lasu wraz z doskonałym dojazdem do Warszawy. Bezpośrednia bliskość infrastruktury Grodziska Mazowieckiego daje pełen komfort miejskiego życia.
Dojazd samochodem trasą S8 do Warszawy to zaledwie 20-30 min.
Możliwy dojazd koleją WKD lub pociągami podmiejskimi.
W okolicy szkoły, przedszkola, sklepy, kluby sportowe itp.
Marynin to komfort życia miejskiego z jednoczesnym spokojem działki leśnej w pełnym odizolowaniu od uciążliwej miejskiej codzienności.

Rzuty

Dojazd

W dzisiejszych czasach dojazd to nie odległość a czas dojazdu. Biorąc pod uwagę fantastyczną infrastrukturę Marynina okazuje się ze komunikacyjnie jest to doskonała lokalizacja , a biorąc pod uwagę las w ogrodzie 🙂 trudno wymarzyć sobie lepsze miejsce do mieszkania
Przykładowe czasy dojazdu w szczycie komunikacyjnym z centrum Warszawy do :
Wilanów – 22 min
Bemowo – 33 min
Marynin – 23 min