Między Lasem A Ciszą 1
345
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-345,bridge-core-1.0.5,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

KIM JESTEŚMY :

 

Jesteśmy grupą deweloperską składająca się ze spółek działających z powodzeniem w Polsce jak również w Europie. Nasza historia sięga roku 1981 kiedy to powstała pierwsza firma specjalizująca się w budownictwie prefabrykowanym. Od tego czasu nasze firmy dynamicznie się rozwiją i nabierają doświadczeń. Z powodzeniem działamy na rynku deweloperskim w Polsce, Szwecji jak również we Francji. Specjalizujemy się w KAMERALNYCH INWESTYCJACH DEWELOPERSKICH dedykowanych dla indywidualnych wrażliwych Klientów doceniających piękno architektury oraz wyjątkowość miejsc które wybieramy na nasze inwestycje

 

Doświadczenie :

 

Przez ponad 38 lat nasze Firmy zyskiwały doświadczenie w wielu dziedzinach branży zarówno budowlanej jak również deweloperskiej. Przeszliśmy cały proces od małej firmy budowlanej do Inwestora co pozwala nam nadzorować prace w sposób w pełni odpowiedzialny. Posiadamy własną kadrę menadżerską , jak również pracowników z wieloletnim doświadczeniem. Używamy wyłącznie materiałów najwyższej jakości sprawdzonych marek i liderów branży. To wszystko pozwala nam zachować najwyższą jakość budowanych domów oraz usług dla naszych Klientów.

 

Solidność :

 

Poprzez Kameralność naszych inwestycji mamy bezpośredni kontakt z Klientami
Staramy się budować partnerskie i długoterminowe relacje oraz bardzo blisko współpracować z naszymi Klientami przez cały proces budowlany jak również po zakończeniu inwestycji. Zawsze jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju sugestie oraz propozycje. Nie pozostawiamy nawet najdrobniejszych spraw bez odpowiedzi. Naszą dewizą jest partnerska współpraca z Klientem.

4 Domy / 8 Rodzin

Cudowna atmosfera, kameralność, piękna architektura, to wszystko składa się na wyjątkowość tego miejsca.

 

Tylko osiem rodzin, z których każda ma do dyspozycji: 176 m2 powierzchni użytkowej oraz w perspektywie możliwość zagospodarowania poddasza. A wszystko to na działce ok. 600 m2 z dostępem do lasu sosnowego.

 

Osiedle monitorowane 24h

Uroki lasu sosnowego

Las Sosnowy pobudza do życia, zapobiega stanom zmęczenia i znużenia, likwiduje osłabienia i depresje, wspomaga działanie układu odpornościowego, ułatwia podejmowanie decyzji.

 

Wzmacnia inteligencję. Oczyszcza górne drogi oddechowe, przywraca równowagę wewnętrzną.

Dodatkowo w pakiecie *

Nasi architekci wnętrz pomogą Państwu wykonać projekt, niepowtarzalnego wnętrza.

 

Jako przyszli mieszkańcy podwarszawskiego Józefowa, będziecie Państwo mogli, wraz ze swoimi rodzinami oraz gośćmi korzystać z wyjątkowej winiarnio-restauracji Nad Jeziorem.

 

* opcja tylko dla dwóch pierwszych klientów którzy podpiszą umowę rezerwacyjną.

FITNESS & SPA

Przewidziany jest również roczny rodzinny karnet do fitness spa w pobliskim hotelu DoubleTree by Hilton.

Józefów to niesamowite miejsce do życia, zamieszkania. Z wielkim potencjałem, z dobrą infrastrukturą oraz lokalnymi skarbami natury.

 

A nasze domy idealnie pasują to tego miejsca.

Specyfikacja

Plany

W okolicy